Бесплатен Превозот 5 Сетови 2 Начин Водоотпорен Конектор за Дизел Горивото Бош Пумпа 1928403874

Бесплатен Превозот 5 Сетови 2 Начин Водоотпорен Конектор за Дизел Горивото Бош Пумпа 1928403874

Достапно за нарачка
DEN 331.20
Достапност:

Опис :
100% Сосема Нов
Боја : Црна
Количина : 5 Групи/многу Полнење 3.5 mm Терминали Топлина се Смалуваат
Одговара : Мотор, Мопед, Автомобил, Камион, Quad велосипед, Trike, Караван, Морски, Џет ски, Чамци, итн.
Секој Пакет вклучува :
5 X 2 начин женски конектор за домување и вметнување
10 X Женски терминал
10 X Силиконската гума кабел фоки
-

За производот

Бренд Име:
ULCN
Број На Модел На:
DJ7029-3.5-21
Тип:
Авто конектор
Примена:
Автомобилската
Пол:
Женски
Број на работни Места:
2 Pin
боја:
Црна
Запечатени/Unsealed:
Запечатени

Избор на клиент