CAMEWIN 1 BUC Коленото Влошки,Најдобри Коленото се Подготвуваат Поддршка за Трчање,Џогирање,Кошарка,Заедничка Болка,Артритис и Повреда Обновување

CAMEWIN 1 BUC Коленото Влошки,Најдобри Коленото се Подготвуваат Поддршка за Трчање,Џогирање,Кошарка,Заедничка Болка,Артритис

Достапно за нарачка
DEN 469.44
Достапност:


Внимание руски Пријатели ве молиме оставете ги вашите име и презиме Вистински Производ Show (прикажи)>>> Објект информации : Име : Коленото Влошки Големина : S M L Пакет : opp вреќа Количина : 1 Парче Должина : 28 см Функција : Топла, мека и дише Функција : Заштита на коленото, спречување на артритис и ублажување на болката во зглобовите
Големина на Табелата, Големина Должина Нога обемот Тежина S 28 см ( 11.0 инчи ) 34-41 cm ( 13.4-16.1 инчи ) 45-65 kg ( 99-130 Б) M 28 см ( 11.0 инчи ) 42-48 cm ( 16.5-18.9 инчи ) 66-85 kg ( 132-170 Б) L 28 см ( 11.0 инчи ) 49-56 cm ( 19.3-22.0 инчи ) 86-110 kg ( 172-220 IB)
Белешки : 1. Правни основи e овозможи 1-2 см се разликува поради прирачник за мерење.

2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл.
Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг

За производот

Големина:
L, M, S
Возраст:
Возрасни
Број На Модел На:
CW104
Бренд Име:
CAMEWIN
Материјал:
Најлон+spandex

Избор на клиент