M6 Женски 6mm Кол Заклучување со Pin Метален Цилиндар Монтажа Клипот Род Clevis Заеднички

M6 Женски 6mm Кол Заклучување со Pin Метален Цилиндар Монтажа Клипот Род Clevis Заеднички

Достапно за нарачка
DEN 299.52
Достапност:


Спецификација : Име на Производ Цилиндар Clevis Материјал Метална Боја Месинг Тон Тип Y Заеднички Женски Навој Дијаметар M6 Женски Навој Големина 1/4" 6mm Clevis Pin Дијаметар 6 mm / 0.24" Внатрешна Празнина Ширина 6 mm / 0.24" Вкупна Големина на 28 x 18 x 12 mm / 1.1" x 0.7" x 0.5" (L*W*T) Тежина 19g Пакет Содржина 1 x Цилиндар Clevis

За производот

Број На Модел На:
M6
Тип:
филтер

Избор на клиент