IZTOSS12V -24VTaxi Кабината Врвот Водоотпорен LampMagnetic Автомобил Возило Индикатор Светилки сијалица ligther без plug испратите 2 парчиња сијалица како подарок

IZTOSS12V -24VTaxi Кабината Врвот Водоотпорен LampMagnetic Автомобил Возило Индикатор Светилки сијалица ligther без plug испратите

Достапно за нарачка
DEN 911.52
Достапност:


Опис : 100% Сосема нов
Нов тип : 2 парчиња BA15 S светлина, многу светла Боја : Бела Материјал : ПВЦ Количина : 1pc Висок квалитет на такси Светлина (светилки 2) Магнетна база (тешко да се отстранат од покривот) Возило напон : 12 V Номинална Моќност : Од 1,5 W Големина : 265x112x102mm (прибл.) Кабел должина : 120cm
Тежина : 500g (прибл.
Ве молиме да ни остават порака за боја (бела/зелена/црвена/сино/портокал) што сакате. Ако нема порака, ние ќе ви испратиме зелената.

За производот

Емитуваат Боја:
Бела
Тип На Објект:
Извори На Светло
Тип Socket:
T20
Бренд Име:
IZTOSS
Напон:
12V
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Температура На Боја:
5000K
Автомобил Производител:
Акура
Led Чип Производител:
Кри
За Автомобил Светилка:
На Возилото
Извор На Светлина:
халоген
Автомобил модел:
сите
Автомобил Марка:
сите
Wattage:
15w
боја:
Бела
Возилото напон:
12v
Димензии:
265*112*102MM
Обвивка Материјал:
водоотпорен запечатена пластична
Модел:
D002A
Ксенон Светлина Модел:
H6

Избор на клиент