трговија на големо торта кутии бесплатен превозот 5.5*5.5*2.5 cm мали kraft кутии,мал подарок кутии за бонбони,ОЕМ го персонализирате кутија
Новак - 5 %

трговија на големо торта кутии бесплатен превозот 5.5*5.5*2.5 cm мали kraft кутии,мал подарок кутии за бонбони,ОЕМ го персонализирате

Достапно за нарачка
DEN 1002.24
DEN 952.00
Достапност:


· П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5 .0%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
11.4%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
21.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.5 cm-2*2*1inch
Ве молиме имајте во предвид кутија испрати надвор од станот , без да се свитка
Оваа цел е за кутија само, ознаки, печат паста , slings не вклучувајќи ги во ред, ви благодарам!
Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.5%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
0.1%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
10. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
· П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.7%
Наплата
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Материјал : 350 kraft хартија
Количина : 50pcs
5.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.
· П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
· П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
· П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.7%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
9.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција.9%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
3. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

За производот

Бренд Име:
DeeJey
Шема:
Никој
Број На Модел На:
GT-PP16010427
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Картон
Повод:
БИЛО

Избор на клиент