NOEBY Попер 120mm/150mm 16g/24g Fishng Намамат Floating0-0.9 m/0-1 носители.2 m Nonep Leurre Peche Brochet Souples Тешко Мамки Wobler Na Ryby
Новак - 48 %

NOEBY Попер 120mm/150mm 16g/24g Fishng Намамат Floating0-0.9 m/0-1 носители.2 m Nonep Leurre Peche Brochet Souples Тешко Мамки

Достапно за нарачка
DEN 535.20
DEN 278.00
Достапност:

Добредојдовте на нашата продавница, ако сте заинтересирани во нашата продавница,ве молиме да стапите во овој веб-сајт, ви Благодарам многу за вашата поддршка. Среќен Шопинг NOEBY Попер 120mm/150mm 16g/24g Fishng Намамат Floating0-0.9 m/0-1 носители.2 m Nonep Leurre Peche Brochet Souples Тешко Мамки Wobler Na Ryby
Спецификација : 1. Тип : Тешко ги намамат 2. Боја : Како на сликите покажуваат 3. Очи : 3 Deyes 4. Тежина : 16/24g 5. Должина : 120/150mm 6. Кука : Франција VMC кука 7.Ласерски apparance 8.Акција : Floating0-0.9 м Floating0.1.2 m Функција : 1. Уникатен главата дизајн може да се дистрибуираат отпор точно во било какви околности да се постигне супер далеку кастинг далечина. 2. Научни структура дизајн обезбедува доволно floatage, ја подобрува стабилноста во пливање, и покажува најдобри статус во вода. 3. Погоден за различни видови на риболов области на животната средина и сите се врти рибата. 4. Остри и силни Франција VMC treble куки. Нарачките обично се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена преку Кина пост Воздухот, EMS, DHL, Epacket Пари ќе бидат вратени во следниве случаи : Испраќаат производи се различни од производите купувачот нареди. Секоја парцела ќе бидат проверени пред тие се испраќаат надвор, па шанса на ова е мала. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа откако сте ги примиле производи. Ви благодариме!! Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме! Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети.

За производот

боја:
NS001 120mm, NS002 120mm, NS003 120mm, NS004 120mm, NS005 120mm, NS006 120mm, NS007 120mm, NS008 120mm, NS001 150mm, NS002 150mm, NS003 150mm, NS004 150mm, NS005 150mm, NS006 150mm, NS007 150mm, NS008 150mm
Тип:
Вештачки Мамки
Позиција:
Езерото,Резервоар Езерце,Реката
категорија:
Seawater Риболов Мамка
Бренд Име:
NOEBY
Тип:
попер намамат
категорија:
Вештачки Мамки,Лажни Мамка,Риболов Мами
meterial:
ABS Пластика
Должина:
120mm/150mm
Тежина:
16g/24g
акција:
Floating0-0.9 m/ 0-1 носители.2 m
кука:
Франција VMC кука
Целта риба:
БАС ,SNAKEHEAD,MANDARFISH и REDFIN
Број На Модел На:
NBL9029

Избор на клиент