Бесплатен превозот еден пар P-037 Platinum Позлатен НИ Моќ приклучок + C-037 IEC Поврзете DIY Кабел

Бесплатен превозот еден пар P-037 Platinum Позлатен НИ Моќ приклучок + C-037 IEC Поврзете DIY Кабел

Достапно за нарачка
DEN 576.00
Достапност:


Бесплатен превозот еден пар P-037 Platinum Позлатен НИ Моќ приклучок + C-037 IEC Поврзете DIY Кабел
Опис На Производот :
Диригент Модел : НОВ Платинум Позлатен P-037 Моќ приклучок + C-037 iec конектори
Materiel : 99.999 OFC-Бакар Столбови со Платина Позлатен
Најлон/fiberglass пред тело
поликарбонат школка
IEC : 10 A 250 V / 15 A 125 V
SCHUKO : 16 A 250 V
Accommodates кабел : 10мм - 21mmm
Количина : една Пара
Дел No. : P-037+C-037

За производот

Стандард:
Приклучете НИ се
Под контрола се Префрлите:
No
Број на USB Порти:
Никој
Заземјување:
Стандард Заземјување
Синхрони Исправање Технологија:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
WIFI:
No
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Места Број:
1
Тип:
Електричниот Приклучок
Номинална Струја:
15A
Surge Protector:
No
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Бренд Име:
Moonsaudio
Господар Префрлате:
No
Примена:
hifi
Број На Модел На :
P-037/C-037
Примена:
Звучници CD/VCD/DVD/AMP
Количина:
Еден Пар
Тип:
бакар боја

Избор на клиент