VEITHDIA Мода авијација очила со Поларизирани очила за сонце за Мажи/Жени Шарени Рефлективен Слој Леќа Возење Очила за Сонце
Новак - 46 %

VEITHDIA Мода авијација очила со Поларизирани очила за сонце за Мажи/Жени Шарени Рефлективен Слој Леќа Возење Очила за Сонце

Достапно за нарачка
DEN 745.44
DEN 403.00
Достапност:


За Превозот :
Ние ќе испраќање на вашите нарачки во рок од 1-3 работни дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress.Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена.Во текот на Кинески државни празници, ние може да се прошири на превозот време конкретно.
ИСПОРАКА МЕТОД :
Ние обично ќе обезбеди бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Превозот, кој обично трае 15-35/20-60 работни денови за испорака. Превозот преку EMS, DHL,UPS-от или FEDEX се исто така достапни ако сакате да ја платите дополнителна наплата или вашата нарачка стигнат до голем износ. И ако вашата стока биле пропуштени или оштетен, ве молиме контактирајте со нас слободно ПОБРЗО.
Во ретки случаи, вашата пратка може да потрае подолго време за да се дојде поради доцнењето во сопствени,можете да ми кажете за Да се прошири на времето на приемот.
Ако не сте примиле лекот повеќе од 60 дена (Бразил 90 дена), можете да ја поднесете спорови.Ние ќе ги вратат сите пари за вас.
За facebook :
1. Вашето мислење е навистина важно за нас нови продавачот.
Ние ќе се обиде тешко да се направи сте задоволни и да победи вашиот ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации !
2. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте не директно. Најдобро решение ќе биде понудена.
Ве молиме Не ни остави Неутрален или Негативен фидбек. Ви благодариме!

За производот

Бренд Име:
Veithdia
Стил:
Пилот
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
54mm
Леќа Ширина:
63MM
Број На Модел На:
2025
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear

Избор на клиент