Жешка ! природни labradorite полиран камен капка druzy pendant отвори злато парче рачно изработени накит наоѓање на монистра 572
Новак - 9 %

Жешка ! природни labradorite полиран камен капка druzy pendant отвори злато парче рачно изработени накит наоѓање на монистра

Достапно за нарачка
DEN 1104.00
DEN 1005.00
Достапност:


1.Позлата : Еко-Пријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни.
На позлата ќе не оцрни за повеќе од 1 година.
2.Камен : ве Молиме да знаат дека сите фотографии тука се само за дизајн и боја референца! Ние одберете производи по случаен избор, но нема да биде голема различни од photos. Druzy боја ќе биде малку различен од фотографии.
3.Превозот : Ние секогаш се испраќаат пакетите од Epaket во САД,а регистрирани mail на други земји.Можете да платите дополнителни превозот надомест за експресен пошта услуга,како што е DHL,EMS,UPS-от,итн.
4.Answer : ___________________________ Note : Сите приврзоци ќе не испрати со синџири.
Материјал labradorite камен Ментално : сребро позлатен Камен големина : Прибл. 45*30 mm Форма : слободна форма

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
CZ572
Бренд Име:
COLARMIX
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Стрелките на главата
ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА:
Прибл. 45*30 mm

Избор на клиент