Dongmu накит бохемски стил едноставни модни природни школки дама обетки ангажман накит прободен обетки накит

Dongmu накит бохемски стил едноставни модни природни школки дама обетки ангажман накит прободен обетки накит

Достапно за нарачка
DEN 309.60
Достапност:


За производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
171
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
SexeMara

Избор на клиент