Трговија На Големо Промоција Накит Екранот Алка Кула Dou-Прстен Кула Jade Хривнија Екранот Прстен Стојат Носителот Случаи
Новак - 5 %

Трговија На Големо Промоција Накит Екранот Алка Кула Dou-Прстен Кула Jade Хривнија Екранот Прстен Стојат Носителот Случаи

Достапно за нарачка
DEN 323.52
DEN 307.00
Достапност:


Опис Прстен Носителот Големина 8.5(L)*4(W) *5.3(H) cm Материјал Leatherette Дрво Боја Бела Со Црни Нето Тежина 100g Пакет 1pcs
Накитот е Референца за Цел Само, тоа не е вклучена во овој оглас

За производот

Бренд Име:
TREACHI
Материјал:
Дрво
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
5.3cm
Објектот Должина:
8.5cm
Објектот Тежина:
100g
Објектот Ширина:
4cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран

Избор на клиент