година Нови Пристигнување 1 Buc сина големината на S/L Миленичиња Куче Помине секачи Погодно Милениче Материјали & Милениче Теди помине ножици
Новак - 7 %

година Нови Пристигнување 1 Buc сина големината на S/L Миленичиња Куче Помине секачи Погодно Милениче Материјали & Милениче

Достапно за нарачка
DEN 335.52
DEN 312.00
Достапност:

Куче Помине секачи 2016 година Погодно Миленичиња нокти ножици Мачка куче помине clippers Милениче Материјали & Милениче Теди помине ножици сина големината на S/M
опис на производот :
боја : сина
материјал : Гумена рачка+легури,TPE,PP
големина : S Сечилото дебелина од 2,5 мм;ширина 4.5 мм; должина 13.5 cm
М Сечилото дебелина од 3,5 мм;ширина 5.5 мм; должина 16cm Цел Известување за Испорака : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник. 2.Ние брод од страна на Кина пост,EMS,според вашиот избор, кога прави нарачка. 3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот. 4.Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царината,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges. Гаранција : 1.Сите предмети има 1 година гаранција.Ако вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет,погодност за целта или одговара на описот. Може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени. 2.За погрешно-испраќаат предмети,ве молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја испорача corret предмети или да се вратат сите на вашата исплата. 3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.

За производот

Големина:
S, L
Тип:
Кучиња
Тип На Објект:
Ножици
Број На Модел На:
P463-P464
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент