12ml Стакло Накит Тегли Контејнери Шишиња Со Плута Затка Контејнери Јасно Ампули Тегли за Пакување во Шишиња 100pcs

12ml Стакло Накит Тегли Контејнери Шишиња Со Плута Затка Контејнери Јасно Ампули Тегли за Пакување во Шишиња 100pcs

Достапно за нарачка
DEN 1872.00
Достапност:


12ml Стакло Накит Тегли Тест Цевка Шишиња Со Плута Затка Контејнери Јасно Ампули Тегли за Пакување во Шишиња
Капацитет : 12ml
Големина : 24*50mm
количина : ќе добиете 100 парчиња на оваа објекти во листа цена
боја : Јасно Транспарентен
Тип : Стаклени Шишиња corks
употреба : Свадба Празник Декорација Божиќ Подароци Сакаат Стакло Bottlese, Модни Накит , Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери за Песок течни и накит Стаклени Шишиња Со Corks
За Компанијата
На патувањето на нашите накит и Стаклени Шишиња снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. Без разлика Компании , поединци или продавници И можете да Useing сите на производот сликата на мојата продавница !
испорака
1.секоја цел е бесплатен превозот
2.цел помалку од 150бесплатен превозот од преку пост воздух mail
3.цел повеќе од 150бесплатен превозот од DHL/федекс/EMS (Ако треба)
Пакување
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

За производот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Накит Пакување & Display Type:
Теглите & Контејнери
Објектот Тежина:
15g
Број На Модел На:
шишиња од стакло
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
2.4cm
Бренд Име:
goinhot
Објектот Дијаметар:
2.4cm
Објектот Висина:
5cm
Материјал:
Стакло
Производ Карактеристики:
Шишиња Со Корк
Бои:
Транспарентна
Обликот:
Мини Шише Приврзоци
Употреба:
Шишиња
Материјал:
Стаклени Шишиња Со Корк
Понудата:
Моден Тегли pendant
Големина:
12ml Bottles
Име:
Мали Тегли Шишенцето Шишиња
накит:
накит пакување
подарок:
Подарок Шишиња, Тегли
сад:
Теглите накит

Избор на клиент