Голем модерната led лустерот луксузни K9 Злато кристал лустерот осветлување lustres de cristal Елитното Сјај кристалните лустери

Голем модерната led лустерот луксузни K9 Злато кристал лустерот осветлување lustres de cristal Елитното Сјај кристалните лустери

Достапно за нарачка
DEN 28320.00
Достапност:


Голем модерната led лустерот луксузни K9 Злато кристал лустерот осветлување lustres de cristal Елитното Сјај кристалните лустери
Спецификации : Модел Големина(Дијаметар x Височина) Број на слоеви Материјал извор на Светлина LLTCC6802-1 200cm x 300cm 5 слоеви на Метал, Кристал LED LLTCC6802-2 180cm x 260cm 5 слоеви на Метал, Кристал LED LLTCC6802-3 150cm x 220cm 4 слоеви на Метал, Кристал LED LLTCC6802-4 х 120cm 180cm 4 слоеви на Метал, Кристал LED LLTCC6802-5 100cm x 150cm 3 слоеви на Метал, Кристал LED LLTCC6802-6 80см x 110cm 2 слоеви на Метал, Кристал LED LLTCC6802-7 x 60cm 70cm 2 слоеви на Метал, Кристал LED
Ако сакате да го прилагодите други спецификации, ве молиме контактирајте со нас.
Висок квалитет led модерна лустерот мода 110 V 220 V,Дома лустери осветлување,Спална соба,Дневна соба US$ 71.00 /парче
Нови LED лустерот Модерна лустери кина,сјај декоративни,Pendant светилка,Дневна соба,трпезарија,CE,Ro HS,110 V,220 V,108 W US$ 195.00 /парче
LED модерна кристал лустерот 220v светлина тела Сјај кристал декоративни Pendant LED светло & осветлување Живеење јадење US$ 142.00 /парче
LED Модерна Лустерот Светилки Хотел Дневна Соба Тела Pendant Сјај candelabro 195 W 220 V 110 V 120cm+100cm+80см+60cm+40cm US$ 1650.00 /парче
Модерната лустерот,Светилки за дома модерна лустери,Декоративни луксуз,сјај трпезарија,Топло бела/бела,CE/Ro HS,110 V 220 V US$ 68.00 /парче
LED кристал лустерот светла Модерен минималистички спалната соба таванот дневна соба lustres лустерот 50cm CE, Ro HS US$ 249.00 /парче
LED модерна лустерот Таванот лустери Сјај светилки за дома модерен Плоштад дневна соба светилка 90cm*68cm*8cm 96 W 85-265 V CE, Ro HS US$ 67.00 /парче
Нов high-end led вградна светилка 7 W 9 W 770 LM 990 LM Нагласи, AC 85-265 V,вдлабнати осветлување,кочан место led,plafond,топло бела,природни бела US$ 373.00 /многу
парчиња / многу

За производот

Абажур Боја:
D600mm x H700mm, D800mm x H1100mm, D1000mm x H1500mm, D1200mm x H1800mm, D1500mm x H2200mm, D1800mm x H2600mm, D2000mm x H3000mm
Тип На Објект:
Лустери
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,ССА,CCC
Напон:
220V,260V,120V,110V,240V,90-260V,230V,110-240V,130V
Тело Материјал:
Кристално
Извор На Енергија:
AC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Карактеристики:
k9 кристално
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Полиран Хром
Гаранција:
3 Години
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
Надолу
Бренд Име:
ALZLZLAC
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Број На Модел На:
LLTCC6802
is_customized:
Yes

Избор на клиент