Frameless слика од броеви боја со број за дома декор платно сликарство 4050 венеција
Новак - 5 %

Frameless слика од броеви боја со број за дома декор платно сликарство 4050 венеција

Достапно за нарачка
DEN 383.52
DEN 364.00
Достапност:


Точка име : Нов стил дигитални маслото од страна на броеви handpainted платно слика маслото за дневна соба дома декор 4050
Содржи : платно,пигмент,четка
Големина : 12*16inch=30*40cm,16*20inch=40*50cm
ОПИС :

За производот

Големина (Инчен):
16x20
Стил:
Модерна
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Број На Модел На:
8204
Бренд Име:
BLINGIRD
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Акрилик
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
40x50
Медиум:
Пропилен
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на клиент