Дома Декор Ѕидното Сликарство Платно Страна се насликани Кинески Современа Уметност Hu YongKai Руралните Жени Слика Модерна маслени
Новак - 20 %

Дома Декор Ѕидното Сликарство Платно Страна се насликани Кинески Современа Уметност Hu YongKai Руралните Жени Слика Модерна маслени

Достапно за нарачка
DEN 3312.00
DEN 2650.00
Достапност:


Ако не сте добиле вашиот пакет како што е нашата прогласување во описот, ве Молиме контактирајте ме пред сакате да ја напуштат повратни информации, ние може да се вратат парите или испраќање содржина како ваш избор.
Ние не сме одговорни за било каква обврска или данок во вашата локална земјата.
Ние брод на производот да U.
Ние брод на Ebay регистрирана адреса. Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од собирање!!! Тоа е во добра состојба. Се погледне на слики што можете да видите облик е многу добро, Па прекрасен објект . Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет.(Само цртање core) Услуги на Клиентите Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.
Испорака детали
Ако имате намера да ја понудата за повеќе од 1 предмет, тогаш ние можеме да брод нив заедно. Ако не можете да се чека толку долго време, ве молиме да не го купат или да изберете и други брза испорака начин. EMS : 7 до 15 дена
3.
Сите предмети ќе бидат испратени на светот во рамките?3 работен ден преку Кина Пост e Packet / Поштенски Воздух Mail. Ви благодариме!
2. ако имате повеќе прашања или requir ement на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.
Материјал Платно Печатење со Квалитет на рејтинг AAAA+ Висок квалитет.
Забелешка :
Ние високо го вреднуваат сите наши клиенти на aliexpress и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашата трансакција.
Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови. DHL : 7 до 10 дена
Напомена :
Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Сега занает мажите го користат античките техника да созд убави и се прашувам занает вештини како што се жад,накит и сребро резба и камени артефакти,Сите од нив се симбол на среќни нес и среќни,па тие се вреди да се соберат! Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од photoes, можете да видите, тоа е многу добро. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на поединечните такси превозот.
Поштенски :
Ние ги испратите стока од Кина Пост Воздух или Хонгконг Пост за 15-25 дена да пристигне,ние може да ви даде на следење на број за да проверите e-mail статус .Ќе бидете сигурни дека вашето искуство со нас е многу пријатни еден!
По услуга :
Ако не можете да добиете пакет во 30 дена ,ве молиме да комуницираат со мене.И Ако не сте задоволни со мојата услуга или мојот објект ,ве Молиме да комуницирам со мене во време,јас ќе се реши тоа да се направи сте задоволни.
Куповна цена не покрива било применлив данок или должност која може да биде обвинет од страна на царинската управа . Па ве молиме да бидете цел да се осигура вашата адреса во Ebay е уредна и валидна.И ако добиете објектот ,пред да ме напушти повратни информации,имате било unpleased работи,ве молиме да комуницирам со мене, јас ќе се реши тоа да се направи сте задоволни со време. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 50 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци.

За производот

Стил:
Модерна
Бренд Име:
EASTCODE
Тип:
Масла
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Материјал:
ткаенина ткаенина
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Број На Модел На:
ААА
Предмети:
Уште живот

Избор на клиент