Топла трговија на големо нови пристигне 30pcs хируршки нерѓосувачки челик Мали обрачот површината чистење Поддршка Earring Бесплатен превозот

Топла трговија на големо нови пристигне 30pcs хируршки нерѓосувачки челик Мали обрачот површината чистење Поддршка Earring Бесплатен

Достапно за нарачка
DEN 863.52
Достапност:


*Detial
1.metials : хируршки нерѓосувачки челик
2.пакување : 30pieces/многу
3.Тип : обрачот earring,поддршка earring, earring
4.цена : фабрика цена
5. надворешен дијаметар големина : 13mm
6.внатрешен дијаметар големина : 9mm
7.широк : 4mm
8.вратило : 1.0mm X6mm
9.боја : сребрена
10.Место на Потекло : Кина (Копно)
11.испорака време : 7-30days.
12.стил : површината чистење
* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

За производот

Метална боја:
мешани 3 стилови
Главниот Камен Боја:
црна, сребро, злато, мешани 3 бои
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TGEOR
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
hp-001
Пол:
Унисекс
Големина (Должина * Ширина):
4*13mm
meterial:
хируршки нерѓосувачки челик
Тип:
обрачот earring ,лажни earring
Стил:
површината чистење
моден или парична казна:
Моден
големина(широк*внатрешен дијаметар):
4mm*9mm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на клиент