година Нови Модни 7CM Тенок се Врзуваат За Мажи Plaid Вратоврска Gravata Слаби Свила Врски за Мажи Ткаени Свадба Бизнис Мажи Врски Подарок Кутија
Новак - 36 %

година Нови Модни 7CM Тенок се Врзуваат За Мажи Plaid Вратоврска Gravata Слаби Свила Врски за Мажи Ткаени Свадба Бизнис

Достапно за нарачка
DEN 939.84
DEN 601.00
Достапност:


2016 година Нови 7 CM Шарени Полиестер Свила Врзуваат за Мажи Моден Бренд Grarete Corbatas Бизнис Вратоврска Вратоврска Подарок Кутија Бесплатна Испорака
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка;
moneybooker;Т/T;western union.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е
бесплатен превозот на 26 земји како следниве : сад; Обединетите
Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија;
Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија;
Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија;
Германија; Данска; Сингапур. Други земји и пакет над 2 Кг,
купувачите имаат да си дозволат целиот превозот цена
.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го
преглед на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е
трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете
e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

За производот

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
MOE-A
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Шарени
Големина:
One Size
Бренд Име:
Manoble
Материјал:
Полиестер

Избор на клиент