V000138210 Плоча за Toshiba Satellite L305D L300D 6050A2175001

V000138210 Плоча за Toshiba Satellite L305D L300D 6050A2175001

Достапно за нарачка
DEN 2543.04
Достапност:


Опис
Систем одбор (плоча) - За TOSHIBA Satellite L305 D L300 D V000138210 6050 A2175001 100% ТЕСТИРАНИ ДОБРА
Овој производ е реновирана, Оригиналниот систем одбор, и е 100% функционална. Ние нудиме 30-дневниот Гаранција за овој производ. Ве молиме кликнете на линкот подолу за лесно, без проблеми се врати процес.Матични плочи се дел број специфични; ве молиме бидете сигурни дека за да одговара на дел број на матичната плоча ќе се заменува со онаа на вашите се за купување.
Пакетот Вклучува : 1x 1 00% Оригиналниот Систем Одбор Целосно Тестирани / Поминале Дијагноза
Состојба : Обновена - 100% Работи 30-Ден Гаранција / Опционални Продолжена Гаранција (следете го линкот подолу)
Компатибилни Модели (не за сите модели наведени) :
ЗА TOSHIBA Satellite L305 D L300 D Лаптоп КОМПЈУТЕР
Превозот
Превозот вклучува осигурување Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
Ние поддршка на пратката од страна на "HK пост""China post""ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ" ,
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.

За производот

Бренд Име:
KEFU
Тип Socket:
чашката s1
Примена:
Лаптоп
Чипсет:
AMD
Пристаништа:
USB 2.0,Ethernet
Објектот Состојба:
Користи
Меморија Тип:
DDR2
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Број На Модел На:
L300D
Чипсет Производител:
AMD
Форма Фактор:
Мини-ITX
Максимална Ram Капацитет:
4 GB
Почетен Датум:
2008 година
Пакет:
Yes
Хард Диск Интерфејс:
СТАТИСТИКА за
FSB / ХТ:
1066
Тип на ПРОЦЕСОР:
AMD
Меморија канал:
Двојно
Состојба:
Одлични
Форма Фактор:
лаптоп плоча
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Избор на клиент