Almei 40% попуст Свадба Накит Поставите Сребрена Боја Bijoux Жените Сина Мулти Камења Кристал Ѓердани Поставува Пурпурна Обетки Прстен T299
Новак - 49 %

Almei 40% попуст Свадба Накит Поставите Сребрена Боја Bijoux Жените Сина Мулти Камења Кристал Ѓердани Поставува Пурпурна Обетки

Достапно за нарачка
DEN 780.48
DEN 398.00
Достапност:


A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.Ако пакетот е во вашата локална поштата,ве молиме да оди да ги земе со себе.Кристал Накит,Накит Сетови,Sapphire Накит,CZ Дијамантски Накит,Sapphire-Накит,Рубин Накит,Cz Дијамант-Накит,Африкански Монистра,Накит Сет,Ѓердан,Рубин-Накит,Bijoux Femme,Обетки,Изјава Ѓердан,Денот на Вљубените,Нигерија Свадба Африкански Монистра,Свадба,Индискиот Накит,турски Накит,Parure Bijoux Mariage,Свадба Додатоци,Африкански Накит Сет,18 K Злато Позлатен Накит Сетови,Свадба Накит,Булчински Накит Сетови,Злато Позлатен Накит Сет,Pendientes Mujer,Ѓердан во Собата,Накит,Симулирани Бисер Накит Сет,Colar,Casamento,Collares,Свадба Накит Сетови,Розова,Нигерија Свадба Африкански Монистра Накит Поставите Кристал,Conjuntos Де Joyas Де Acero Inoxidable,Нараквица,Позлатен Сребрен Накит,Kristallen Sieraden,Дубаи Злато Позлатен Накит,Обетки За Жените,Bisuteria,Bijoux Femme,Mariage,Накит Сет,Bigiotteria Cristallo,Африка Свадба Монистра,Килибар,Earings,Африкански Корални Монистра Накит Сет,Дубаи Накит Сетови,Parure Bijou Плак Или,Schmuck,Verzilverde Sieraden,Прстен,Colares,Boucle D'Oreille,,Brinco,Joyas Acero Inoxidable Mujer,Обетки во Собата,Ѓердани & Привезоци,Африкански Накит Сетови 18 K Злато Позлатен,Joyeria,Мажите Накит,Етиопската Накит,Поставете Накит,Свадба Ѓердан,венчаница,Нигерија Монистра Ѓердани,Африкански Монистра,Earing И Ѓердан Сетови,Sieraden Сетови,Oorbellen,Симулирани Бисер, Наместен,Деца Накит,Parure,Кристално Накит Сет,Aneis Feminino,Емајл Накит,Црвена,Earings Мода Накит,Parure Bijoux,Индискиот Накит Сет,Collane,Австриската Кристал,2016 Година,Ансамбл Bijoux,Ѓердан Жени,Bijoux Enfant,Свадба Накит Сетови За Невести,Евтини Мода Накит Сетови,Сетови,Прстен Во Собата,Африка Свадба Корални Бисери Ѓердан,Ѓердан И Earring Сет,Jewerly Комплети За Жени,Ѓердан Сетови,Емајл,Африкански,Накит Дубаи,Parure Bijoux Femme Mariage,Позлатен Сребрен Накит Сетови,Нигерија Монистра,Жените Накит Сет,Кубен Циркони Накит Сет,Булчински,Од Не 'Рѓосувачки Челик Комплети За Жени,Грос Колиер,Од Не' Рѓосувачки Челик Носат Накит,Esmaltes,Африкански Накит,Жад Накит,Злато Позлатен Сет,Африкански Бижутерија Сет,Bijoux,Булчински Ѓердан,Зелена,Дубаи Африкански Накит Поставите Злато Позлатен,Жените Во Собата,Бижутерија,Collares Mujer,Earring Сет,Дами Накит, Модни Накит Сетови,Срцето Ѓердан,Жените Го Поставите Накит,Свадба Додатоци Невестата Накит Сет,Виолетова,Модни Накит Дубаи,Гроздобер Накит Сетови,Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит Во Собата За Жените,Срцето,Булчински Накит,Турски Накит Сет,Кристално Ѓердан,Бижутерија Сет,Жените Мода Накит 2015 Година,Jewerly,Африкански Beaded Ѓердан,Collane Дона,Ансамбл Bijoux Africain,Jewerly Сет,Австрискиот Кристал Накит Сет,Свадба Накит Сет,Bayan Таки Setleri,Дубаи Злато Позлатен Накит,арапски Злато Позлатен Накит,Нерѓосувачки Челик,Модни Накит,Colares E Correntes Feminino,Свадба Ѓердани За Невести,Модни Накит Сет,Мистик Топаз Обетки,Африкански Ѓердан Накит Сет,Нараквица,Колиер Mariage,Африкански Нигерија Монистра Накит Сет,Црвен Накит Сетови,c,18 K Африкански Злато Позлатен Накит Сет,Жените Ѓердан,Sieraden,Колиер,Накит Костими,Bracelete Feminino,Гривни За Жените,Conjuntos,Boucle D Oreille,Колиер Femme,Нараквици,Bague,Ансамбл,Парфеми Feminino,Bijouterias Femininas,Црна,Cristal,Bijoux Сет,Булчински Накит,Евтин Накит Бесплатен Превозот,Евтини Прибор За Жените,Костим Накит,Црвена Ѓердан Во Собата,Свадба Круна Во Собата,Модни Накит Индија,Изјава Ѓердан Во Собата,Злато Позлатен Бижутерија Сет,Африкански Корални Монистра,
Almei 40% попуст Свадба Накит Поставите Сребрена Боја Bijoux Жените Сина Мулти Камења Кристал Ѓердани Поставува Пурпурна Обетки Прстен T299
Ако изберете сина боја,ве молиме оставете порака светло сина или темно сина ,инаку ние ќе брод
Светло Сина за ви благодариме!!
Almei 40% попуст Свадба Накит Поставите Сребрена Боја Bijoux Жените Сина Мулти Камења Кристал Ѓердани Поставува Пурпурна Обетки Прстен T299
1
Превозот
Ние ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.

За производот

Метална боја:
Сет со прстен големина 6, утврдени со прстен големина 7, утврдени со прстен size 8, утврдени со прстен големина 9, Поставени со прстен size10
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Almei
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Тренди
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
pendant/синџир/обетки/прстен
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
африкански накит сет
is_customized:
Yes
Големина mm:
прстен
Тежина g:
Прстени
Пакување:
OPP вреќа и organza торба
африкански накит сет:
Сребрена Боја накит
ѓердан:
ѓердан поставува

Избор на клиент