100/парче со Висок Квалитет Пневматски Црева СТП Цевка ОД 4MM ID 2,5 MM Пластични Флексибилни Цевки PU4*2.5 Полиуретан Цевки
Новак - 5 %

100/парче со Висок Квалитет Пневматски Црева СТП Цевка ОД 4MM ID 2,5 MM Пластични Флексибилни Цевки PU4*2.5 Полиуретан Цевки

Достапно за нарачка
DEN 944.16
DEN 897.00
Достапност:

Перформансите Температура опсег : Дијаметар толеранција : ± 0.2 мм ~ ± 0.15 mm Хардвер : 95НА законот за Затегнувачка цврстина : Ultimate Издолжување : 490-590% Носат степени : 35mg Солза сила : Пукна притисок и долг работен притисок безбедност фактор односот на : 4 : 1 Одлични карактеристики Одлична флексибилност радиус на Свиткување на помал отпор, flexing Високо еластична обнова мемориска ефект Отпорни дел не-корозивни хемикалии и масла да се Преговара запаливи предмети, да заварување 100% согорувањето пепел, е акредитиран за заштита на животната средина производи
Избор на боја
1 Портокал 2 сина 3 Транспарентен 4 жолта 5 црна
6 Транспарентен сина 7 црвено 8 Транспарентен зелена 9 Сребрена 10 Златна
O. D(mm) I. D(mm) стандардна должина(m) дебелината на Ѕидот(mm) Стои Боја нето тежина(kg) Минимален наведнуваат радиус(mm) 4 2.5 100 0.5 1 2 3 5 1.05/2.30 8 6 4 100 1 1 2 3 5 6 7 8 9 10 2.05/4.52 15 8 5 100 1.5 1 2 3 4 5 6 7 8 910 3.75/8.26 19 10 6.5 100 1.75 1 2 3 5 9 10 5.7/12.57 25 12 8 100 2 1 2 3 5 9 10 7.7/16.98 37 14 10 100 2 1 2 3 10.1/22.26 56 16 12 100 2 1 2 3 12.1/26.68
спецификација На бројот на метри
4x2.5 80(m) 90(m) 100(м)
6x4 80(m) 90(m) 100(м)
8x5 80(m) 90(m) 100)
10x6.5 80(m) 90(m) 100(м)
12x8 80(m) 90(m) 100(м)
14x10 80(m) 90(m) 100(м)
16x12 80(m) 90(m) 100(м)
20x16 80(m) 90(m) 100(м)
Експрес време
Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена
Брод за други земји : 15-35days.
Answer : ___________________________ Note : Бразил. Русија .Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.
Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата
Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail. Се Враќа Политика
100% се Врати, - Гаранција за 30 дена
Ние прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.
Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот. Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека имате
примените предмети.
Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција,
ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ја поправат
во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.
Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да
контактирајте со нас. Услуга На Клиентите
Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Испратете ни e-mail
со било какви прашања или прашања може да имате.
Работат време (Пекинг време)
Работни денови : 8 часот наутро до 21 часот
Викенди : 9 часот наутро до 20 часот

За производот

Тип:
цевка
Број На Модел На:
СТП 4X2.5 100(м)

Избор на клиент