10pcs/многу Батерија Полнач За SONY NP-BG1 DSC-W50 W170 W110 W120 W150 W130 W290 W230 W300
Новак - 15 %

10pcs/многу Батерија Полнач За SONY NP-BG1 DSC-W50 W170 W110 W120 W150 W130 W290 W230 W300

Достапно за нарачка
DEN 2399.52
DEN 2040.00
Достапност:


Стоковните вовед :
Количка за рамен pin за лесно складирање
Smart полнење LED индикатор
Автоматско префрлување моќ напон од 100 V-240 V AC
Вклучува универзалната 100-240 V AC извор на енергија,
Влезен напон AC : 100-240 V
Излезен напон DC : 8.4 V
Ова е две-рамни НИ приклучокот на полначот! !
Ве молиме имајте во предвид : производот фото е општа намена фотографии, а не вид на модел!
Компатибилен Батеријата :
За SONY NP-BG1
Пакет Содржина :
10pcs x Батерија Полнач
Плаќање > Можете да платите by Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички. КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ. Толку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена ќе добиете. Купувачот МОРА да ги плати во рок од 5 дена. Ако имате проблеми со правење на вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress.com за помош Превозот > Парцели ќе бидат испратени до вас од страна на Регистрирани Воздухопловната дека обично трае 12 или 25 работни дена (викенд не е вклучена) да ја испорача на вашите раце. Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка, Australasia, и други земји, одредени земја ограничувања може да се применат. Ве молиме овозможи до 48 часа подготовка за превозот, иако обично испратите објектот во рок од 72 часа по исплата потврди. Ние нудиме испорака се комбинираат за да се купувачот кого нареди повеќе од една предмети еднаш време од истиот сајт, за да спаси дел од поштарина. Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса. Ние секогаш обидете се најдобри за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V. А Т или други Даноци). Во повеќето случаи на превозот, нема никој должност по кредити. Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на клиентот Гаранција > 12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот) Неисправни предмети Мора да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и оригиналниот пакет). ние ќе ви даде врати ID.Во меѓувреме ве Молиме да ни кажете што дефектот е,да се елиминира несоодветното користење. Се врати превозот надомест бидат одговорни од купувачот Услуги на Клиентите > го одржуваме високи стандарди на excellenceand се бори за 100% задоволството на клиентите.Повратни информации е многу важна за нас.Бараме дека ќе контактирајте со нас Веднаш, ПРЕД да ни даде neutralor негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

За производот

Чашката Стандард:
US
Брзо полнење:
No
Употреба:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
ikacha
Батеријата Број:
1
Интелигентни Полнење:
No
Тип:
Електричен
екран:
No
Пакет:
No
Број На Модел На:
За SONY NP-BG1

Избор на клиент