година Нови Мали Огледало Рамка во Облик на Силиконски Габи, за Торта Декорација Сапун Фондан Чоколадо Калап за Печење Алатки за Торти S266
Новак - 20 %

година Нови Мали Огледало Рамка во Облик на Силиконски Габи, за Торта Декорација Сапун Фондан Чоколадо Калап за Печење Алатки

Достапно за нарачка
DEN 132.00
DEN 106.00
Достапност:


2016 година Нови Мали Огледало Рамка во Облик на Силиконски Габи, за Торта Декорација Сапун Фондан Чоколадо Калап за Печење Алатки за Торти S266 Тип : силикони торта мувла Облик : огледало рамка Материјал : силикон Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет, Големина : 6.5 см*1cm Тежина : 32g/еез Пакет се Вклучени : 1pc
Answer : ___________________________ Note : Превозот Начин
1, цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( Тоа е поддржано од страна на aliexpress, но тоа нема детали за следење на информации по парцела лево Кина. )
2, цел>=$7 Кина Пост Воздух Пошта (на овој начин е добро за купувачот, можете да видите на превозот детали со валиден следење на број)
3, цел >=$150,бесплатен превозот од EMS ,DHL ,Fed Ex,UPS-от,ТНТ,Патарина (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа)
Повеќе Печење Алатки За Вас ! Кликнете на овој линк.

За производот

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
mijiang
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ОД FDA,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
Готвење Алатки S266
Тип:
силиконски торта мувла
Големина:
6.5cm*1cm
Материјал:
Силикони
Функција:
Силиконски Габи, за Торта Декорација
Обликот:
Огледало Мувла, Рамка За Слика
Повод:
кујнски прибор
дизајн:
фондан торта декорирање алатки
Функција:
течни силиконски калапи за
Тежина:
32g/pcs
Пакет Се Вклучени:
1pc

Избор на клиент