Моторот Stator Генератор Ќе Ги Покрие Чудак Случај За Триумф Daytona 675 2006-2012 09 11
Новак - 7 %

Моторот Stator Генератор Ќе Ги Покрие Чудак Случај За Триумф Daytona 675 2006-2012 09 11

Достапно за нарачка
DEN 2543.52
DEN 2365.00
Достапност:


Моторот Stator Генератор Ќе Ги Покрие Чудак Случај За Триумф Daytona 675 2006-2012 09 11
SKU : XF-2676
Сосема Нов Мотор Маска
Опис
Боја : како на сликата покажа
Материјал : Алуминиум
Состојба : Резервни 100% Нови и Одлична Состојба
Високо Квалитетен Материјал И Лесна Инсталација
Без инсталирате инструкции
Fitment
Триумф Daytona 675 2006-2012
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ :
- 1 X Моторот покритие
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Повеќе детали :
За Превозот
Ние може да ја прогласи за помала вредност (на околу 5-30 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.
Ние снабдување со бесплатен превозот услуги, со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Postsince тоа е побезбеден.
Земја
Кина Пошта Испорака Време
Забелешка
Северна Америка
(САД, Канада..)
10-35 дена
Ние може да го користат Хонгконг Пост Воздух Mail, или Сингапур Пост Воздух Пошта кога тоа би можело да биде побрзо за испорака, во име на купувачи.
Јужна Америка
(Бразил, Аргентина, Перу..)
20-45 дена
Европски Земји
(Шведска, Унгарија, Турција..)
10-35 дена
Азија Земји
(Тајланд, Казахстан..)
10-30 дена
Австралија, Нов Зеланд..
15-25 дена
Руската Федерација
30-90 дена (Тоа е навистина бавен поради тешки оптоварување..)
Методи за плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна .
Гаранција
Тоа доаѓа со една година гаранција . Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако било defectives .
Се враќа
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата.
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани
Повратни информации
Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.
Ви благодариме за вашето внимание ! За било каква помош ,ве молиме контактирајте не на ваша погодност : )

За производот

Бренд Име:
TCMT
Име На Модел:
XF-2676
Објектот Ширина:
8inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Висина:
3inch
Зафатнина (ml):
1
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
CrankCase За Kawasaki Z750
Објектот Должина:
12inch
Тип На Објект:
Crankshafts
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
0.8kg
Големина:
As real product
КОЛИЧИНА:
Еден crankcase
Земјата на Производителот:
Кина

Избор на клиент