Симулација на Елени главата полиетилен&furs Елени главата модел смешно подарок за 27*18CM
Новак - 47 %

Симулација на Елени главата полиетилен&furs Елени главата модел смешно подарок за 27*18CM

Достапно за нарачка
DEN 2736.00
DEN 1450.00
Достапност:


Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на кадифен играчки,животински модели играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
опис :
Симулација на Елени глава
Спецификација на производот : Висок 27cm вратот до увото од 14cm рогови високи 15cm дебелина 10.5 см ширина 18cm ширина 13cm на елен еленов
530904914232

За производот

Тема:
Животните
Стил:
Вештачки
Материјал:
Пластични

Избор на клиент