[DBF] Безжична Bluetooth 12W ПРЕДВОДЕНА од Спикерот Сијалица Аудио Звучници E27 RGBW Музика Свири Светлина Светилка Со 24 Копчињата на далечинскиот Управувач
Новак - 45 %

[DBF] Безжична Bluetooth 12W ПРЕДВОДЕНА од Спикерот Сијалица Аудио Звучници E27 RGBW Музика Свири Светлина Светилка Со 24 Копчињата

Достапно за нарачка
DEN 1116.48
DEN 614.00
Достапност:


Безжична Bluetooth 12 W ПРЕДВОДЕНА од Спикерот Сијалица Аудио Звучници E27 RGBW Музика Свири Светлина Светилка Со 24 Копчињата на далечинскиот Управувач
Спецификација База тип : E27 Емитуваат боја : RGB,Бела напон : 100-240 V/50 Hz-60 Hz Led моќност : 6 W Говорникот моќ : 3 W rms Вкупна моќност : 12 W rms Demension на сијалицата : 94mm(Дијаметар)135mm(должина) Bluetooth Звучник и Аудио излезна моќност : 3 W RMS Фреквенција одговор : 135 Hz да 15 KHz Blutooth верзија : 3.0 Поддршка конфигурација : A2 DP Радио спектар : 10m(33 стапки) Далечински Контролер Контрола на владата : 24 Копчиња IR-далечински контрола на Владата : Блиц.strobe.исчезнат.мазна Контролер работа на далечина : ¢‰¤10 M Demension на далечински контролер : 51.06( Ширина)mm84.8мм(Должина) Пакет се вклучени : 1 * RGB безжична bluetooth видливоста 1*24key далечински управувач (Батеријата не се вклучуваат )

За производот

Емитуваат Боја:
Променливи
Wattage:
12w
Тип На Објект:
LED Светилки
Моќ Толеранција:
2%
LED Чип Бренд:
Epistar
Обликот:
U-облик
Просечен Живот (часот):
50000
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
сертификација:
RoHS,CE
Напон:
220V
Повод:
дневна соба
LED Чип Модел:
5730
Зрак Агол(°):
180°
Бренд Име:
DBF
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
База Тип:
E27
Должина:
133mm
LED КОЛИЧИНА:
48PCS

Избор на клиент