10pcs/многу ширина 25мм Памук Лента Везени граница Трим Облека Декоративни Дома, DIY Шиење Свадба Занаети Декорација
Новак - 8 %

10pcs/многу ширина 25мм Памук Лента Везени граница Трим Облека Декоративни Дома, DIY Шиење Свадба Занаети Декорација

Достапно за нарачка
DEN 311.52
DEN 287.00
Достапност:

ДОЛАРИ 7.38 ДОЛАРИ 5.99 компјутери/број / микс 10 Стил (1 Style=1pcs=1yard) 100% памук, ширина : 25 мм ( за) Боја : Бела боја на слонова коска ПОЧИТУВАНИ : На производ големина е случаен 2.5 CM вистински стил и ГОЛЕМИНА може да бидат различни од сликата, ние натоварен случаен испорака, Боја со бела или беж Ако умот, ве молиме не го купите, генерално, квалитетот на производот е добар, и стил е толку убава!
Плаќање :
Ние ја прифатат плаќање од страна на Зачувам/Alipay,
Ние може да се покаже помал износ во фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по вашата исплата.
2. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Нормално, тоа трае 25-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 5-10 работни дена од Express.
4. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект , pls контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2.Ние не ја прифати неутрални или лошо мислење, ако имате било какви quesiton,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро.
3. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
4. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

За производот

Тип На Производ:
Webbing
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
AXHSR
Материјал:
100% Памук
Техника:
Печатени
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил,Чевли
Ширина:
25mm
Број На Модел На:
25mm
is_customized:
Yes
боја:
белата боја на слонова коска

Избор на клиент