DIYSECUR Отпечаток 125KHz ID Card Reader 180kg Магнетни Заклучување на Вратата Контрола на Пристап на Системот за Полнење
Новак - 17 %

DIYSECUR Отпечаток 125KHz ID Card Reader 180kg Магнетни Заклучување на Вратата Контрола на Пристап на Системот за Полнење

Достапно за нарачка
DEN 7151.04
DEN 5935.00
Достапност:

98 ДОЛАРИ, ако е потребно, ве молиме слободно контактирајте со нас!
Далечински Управувач :
Ова е далечинскиот управувач Вратата за Пристап на Системот за Контрола, откако ќе се поврзете на вашиот систем, можете да притиснете на далечинскиот управувач за да го отворите вратата од далечина, растојанието може да достигне до 50 метри :
Изборен : На extral цената е 10. Можете да ги користите fingerpirint, СМАРТ картичка, далечински управувач, излезете копче или дури и го софтверот за персонален КОМПЈУТЕР за да се отвори за заклучување. Ова електрично заклучување може да се задоволат вашата потреба совршено. Може да се користи во целиот свет.98 ДОЛАРИ, ако е потребно, ве молиме слободно контактирајте со нас!
Вратата :
Конекција Дијаграм :
Екранот на Софтвер за Управување на
Моќен КОМПЈУТЕР за управување со софтверот е дизајниран за да се провери присуството рекорд и да се отвори вратата од историјата на терминал или usb стик, можете да проверете во/од податоци преку pc софтвер лесно, можете дури и да го отклучите кодот преку оваа PC софтверот :
Спецификации :
Пакување листа :
.
Зошто Да Се Користи За Контрола На Пристап ?
Со оваа ставка може да се постави на компанијата, или орган на заводот за градење слика за стандардизација менаџмент, подобрување на ниво на управување, во исто време, стандардизирани внатрешниот систем за управување.
Ако индукција картичка изгубени може веднаш да го пријави загуба во системот, така што дури и ако некој друг се крена индукција картичка може да не преку влезот guard систем, е поудобно отколку обичните механичко заклучување, повеќе безбедност.Кога ќе сакаат да одат надвор, вие само треба да притиснете на ова Излез Копчето, а потоа можете да одат надвор :
Изборен : На extral цената е 10.
Излез копчето :
Оваа излез копчето широко се користи во вратата за контрола на пристап на системот. Ова е компактен дизајн fingerpirnt + СМАРТ картичка време часовникот и контрола на пристап за контрола на пристап на апликации, тоа се прилагодува напредни отпечаток аритметика, автоматски се анализираат ситна разлика на најновите отпечатоци од прсти и претходната отпечатоци од прсти, идентификација време е помалку од 1 секунда.
Напојување :
Оваа AC110 V240 V Напојување контролер е трансформатор, која обезбедува стабилни излезниот напон за пристап контролер, заклучување, и да излезете копчето. Тоа може да се користи во двете време присуство провери и врата за контрола на пристап апликации, е погодна за влезовите и излезите на иапартмани, мулти-семејни куќи,канцеларија, фабрика, хотелски, училиште, трговијата на мало продавница итн.
Биометриски Отпечатоци и СМАРТ Картичка за Контрола на Пристап Систем со Далечинска Контрола
Отпечаток) и RFID Пристап Контролер+ Магнетни Заклучување+ 10 RFID картички +
Напојување + копчето Излез
Описи
Контрола на пристап систем ви овозможува да се контролира кој има пристап до вашата зграда.
180kg 350lb Магнетна Брава :
Тоа е Високо-перформанси 180kg Држи Сила електрични магнетна брава што одговара за многу за контрола на пристап
систем.
125 KHz СМАРТ Картичка :
Постојат 10pcs 125 KHz RFID Близина ID картички / Keyfobs, тие можат да работат со производот кој има 125 Khz RFID читач на картички.
Отпечаток Acess Контрола уред : Ова е компактен дизајн fingerpirnt + СМАРТ картичка време часовникот и контрола на пристап за контрола на пристап на апликации, тоа се прилагодува напредни отпечаток аритметика, автоматски се анализираат ситна разлика на најновите отпечатоци од прсти и претходната отпечатоци од прсти, идентификација време е помалку од 1 секунда.

За производот

Број На Модел На:
М-F211
Бренд Име:
DIYSECUR
Фреквенција:
125khz rfid
Заклучување На Вратата Тип:
180KG Магнетна Брава
is_customized:
Yes

Избор на клиент