10pcs/set Риболов Намамат Риболов Фабрика Лажица Железо Метал Крап Риболов Мамка Прозрачна Риболов Додатоци Peche Pesca Leurre
Новак - 33 %

10pcs/set Риболов Намамат Риболов Фабрика Лажица Железо Метал Крап Риболов Мамка Прозрачна Риболов Додатоци Peche Pesca Leurre

Достапно за нарачка
DEN 480.00
DEN 322.00
Достапност:

Производ : Риболов Фабрика & Лажица комбинација Количина : 10pcs/ set 5 различни големини 2 компјутери/големина Технологија процес : површината позлата процес Боја : исто како што тоа е прикажано на сликата Кука тип : Treble кука & Една кука Применливи видови : коњ устата, бас, лосос.. ект.

За производот

Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
01
Бренд Име:
weihefishing
Позиција:
Поток

Избор на клиент