создаден 20mm 125mm X удар CXS Серија двојно-вратило пневматски воздух цилиндар

создаден 20mm 125mm X удар CXS Серија двојно-вратило пневматски воздух цилиндар

Достапно за нарачка
DEN 6177.12
Достапност:


CXS Серија двојно-вратило пневматски воздух цилиндар

За производот

Број На Модел На:
CXS 20X 125
Тип:
Цилиндар
Тип:
CXS Серија двојно-вратило
Создаден Големина:
20mm
мозочен удар големина :
125mm

Избор на клиент