8 mm Свила Чупка Ткаенина mulberry свила 140 cm 114 см ширина 34 gsm природни исклучување бела боја 10 метри мали трговија на големо Gpt04

8 mm Свила Чупка Ткаенина mulberry свила 140 cm 114 см ширина 34 gsm природни исклучување бела боја 10 метри мали трговија

Достапно за нарачка
DEN 5692.80
Достапност:


За производот

Големина:
140 cm width, 114 cm width
Материјал:
100% Свила
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
RosySL
Ширина:
140 cm, 114 cm
Шема:
Unbleached
Тип На Производ:
Органски Материјал
Велур Ткаенина Тип:
8 mm
Стил:
Herringbone
Плетени Тип:
Други
Nonwoven Техника:
Свила Чупка
Тип:
Свила Чупка
Материјал:
100% mulberry свила газа ткаенина, Палачинка Ggt
боја:
Природата свила исклучување бела
Ширина:
140 cm, 55'', 55 inches, 114 cm
Употреба:
шамија, венчаница, глава покритие, шамија, фустан, кошула, здолниште
Грама тежина:
34 грама / ㎡
Дебели:
8 mm
Продажба единица:
10 метри / пакет

Избор на клиент