Најдобри дама Најновите Гроздобер Кристал Луксузни DIY се Комбинираат Кристал Синџир Pendant Femme Boho Макси Bijoux Изјава Facebook Necklace3471
Новак - 30 %

Најдобри дама Најновите Гроздобер Кристал Луксузни DIY се Комбинираат Кристал Синџир Pendant Femme Boho Макси Bijoux Изјава Facebook

Достапно за нарачка
DEN 1082.40
DEN 758.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
Најдобри дама
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
3471
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
јака ѓердан
Пол:
Жените
Тежина:
0.35 KG
Должина:
45cm

Избор на клиент