бесплатен превозот 10ml 20pcs/многу multicolor мека црево/цевка со Ротирачки маска,пластика козметички стискаш цевки со Навој капа
Новак - 8 %

бесплатен превозот 10ml 20pcs/многу multicolor мека црево/цевка со Ротирачки маска,пластика козметички стискаш цевки со Навој

Достапно за нарачка
DEN 1152.00
DEN 1060.00
Достапност:


Здраво,драг пријател :
Многу ви благодариме за пребарување нашата продавница.
Ние имаме многу видови на производи.повеќе детали,ве молиме кликнете на неа :
http : //www.aliexpress.com/store/512499 или контактирајте го продавачот.
Било какви дополнителни прашања,слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што побрзо.
Со нетрпение очекувам да има среќен бизнис со вас.
Krystal : ) За производи :
1. Слики може да имаат мала боја разлика со вистинските производи поради светлина,,различни екран поставување итн.Ние го цениме вашето разбирање.
2. Сите производи се двојно проверени пред испраќање.Ние со нетрпение очекуваме да воспоставување на долгорочни деловни односи со нашите клиенти.
Внимание :
1. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса за да бидете сигурни дека тоа може да стигне до вас од страна на локалните поштата.
2. Ве молиме обрнете внимание на вашиот центар за пораки или e-mail. Ние ќе ве контактираме во случај да има проблем со вашата нарачка.

За производот

Спецификации:
10ml
боја:
1 зелена, 2 црна, 3 црвени, 4 розова, 5 портокал
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
10ml
Број На Модел На:
1

Избор на клиент