10pcs/многу Висок Квалитет 105-127mm Американски црево Стегач,од не ' Рѓосувачки Челик 304 Црево Обрачот Цевка Менгеме

10pcs/многу Висок Квалитет 105-127mm Американски црево Стегач,од не ' Рѓосувачки Челик 304 Црево Обрачот Цевка Менгеме

Достапно за нарачка
DEN 355.20
Достапност:

Високо Квалитетен не ' рѓосувачки челик 304 59(L)-82(L1)mm црево карики цевка стеги

За производот

is_customized:
Yes
Структура:
Вртливата Менгеме
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Цевка Менгеме
DIY Материјали:
Водовод
Број На Модел На:
105-127mm
MOQ:
10pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Материјал:
Не ' рѓосувачки челик 304

Избор на клиент