50mm, Кварцен Кристал Чаша Црвено Obsidian Камен Топката Азија Ретки Природни Фенг Шуи Кристали Сфера Магија Исцелување Топки
Новак - 25 %

50mm, Кварцен Кристал Чаша Црвено Obsidian Камен Топката Азија Ретки Природни Фенг Шуи Кристали Сфера Магија Исцелување Топки

Достапно за нарачка
DEN 446.40
DEN 335.00
Достапност:


Име На Производ : Кристал Fengshui Топка
Производ Материјал : K9 Кристално
Производ Тежина : 50 g
Производ Во Боја : Како На Сликата
Кога ќе го поставите цел, pls кажете ни кој број сакате, ако не, ние ќе го испрати по случаен избор

За производот

Материјал:
Скапоцен камен
Бренд Име:
BEIGUAN
Тема:
Ангел
Стил:
Фенг Шуи
магијата топка:
килибар суровини

Избор на клиент