ABS Хром се Претвори Сигнал Страна Индикатор Светлото Светилка за Покривање на Вратите Налепница За BMW X3 F25 2011 2012 2013 2014 2015 2 парчиња Автомобил Стил
Новак - 22 %

ABS Хром се Претвори Сигнал Страна Индикатор Светлото Светилка за Покривање на Вратите Налепница За BMW X3 F25 2011 2012 2013

Достапно за нарачка
DEN 776.64
DEN 606.00
Достапност:


Abs Хром се Претвори Сигнал Страна Индикатор Светлото Светилка Покрие Трим Decal Налепница За BMW X3 F25 20112012 2013 2014 2015 2 парчиња Автомобил Стил

За производот

Тип На Објект:
Налепници
Име На Модел:
mh
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
8cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Бренд Име:
muchkey
Објектот Должина:
12cm
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Тип:
Алуминиум Налепница
Материјал Тип:
ABS
категорија:
ABS

Избор на клиент