Воена Војска Борец Модел Играчки Русија Борец Т-50 Борбени Авиони Се Повлече Назад Од Светлината Звук Играчки Легура Модел Деца Деца Подароци
Новак - 20 %

Воена Војска Борец Модел Играчки Русија Борец Т-50 Борбени Авиони Се Повлече Назад Од Светлината Звук Играчки Легура Модел Деца

Достапно за нарачка
DEN 906.24
DEN 725.00
Достапност:


Воена Војска Борец Модел Играчки Русија Борец Т-50 Борбени Авиони Се Повлече Назад Од Светлината Звук Играчки Легура Модел Деца Деца Подароци
Почитувани Вредност На Клиентите 1.Ние сме искрени продавница,ако не можете да ја прими пратката во рок од 60 дена, pls контактирајте со нас прво ,ние ќе се прошири и на време на испорака за вас.Pls не се отвори спорот без контакт со нас!ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас. 2.Руската пријател ,треба да го оставите вашето име и презиме и адреса со цел ,да се избегне да не ја прими пратката. 3.Додај во Мојата Омилена Продавница , станува нашите ВИП, можете да уживате приоритет на превозот. Спецификација Големина : Околу 12 CM Материјал : Метал Пакет : Оригинална Кутија Пакет Содржина : 1 Buc Nico Робин Кимоно ПВЦ Акција Фигура Случаен Боја

За производот

Карактеристики:
Diecast,Образовни,Музички,Мини,Електронски,Се Повлече Назад,Модел
Предупредување:
Воена Војска Борец Модел Играчки
Возраст Опсег:
2-4 Години
Материјал:
Метал
Брод/Поморски Брод:
Други
Број На Модел На:
wj0631
Тип:
Борец
Бренд Име:
Doub К
Скала:
1

Избор на клиент