Висок квалитет на ОЕМ:099700-1061 6M8G-12A366 Нови Палење Серпентина За Mazda 3 Mazda 6 CX7 / MX5 UF540

Висок квалитет на ОЕМ:099700-1061 6M8G-12A366 Нови Палење Серпентина За Mazda 3 Mazda 6 CX7 / MX5 UF540

Достапно за нарачка
DEN 1167.36
Достапност:

Висок квалитет на ОЕМ : 099700-1061 6 M8 G-12 A366 Нови Палење Серпентина За Mazda 3 Mazda 6 CX7 / MX5 UF540 Заменува дилер дел броеви :
L3 G2-18100 A L3 G2-18100-A9 U 6 M8 G-12 A366 L3 G2-18100-B9 U 5 C1740 522095
L3 G218100 A L3 G218100 B9 U UF540 1788350 50223 L3 G218100 A9 U L3 G218100 B
C1683 L3 G2-18-100 A UF-540 Сосема НОВ фитинг за следните години и модели : американскиот Пазар
MAZDA 3 2006-2009 L4 2.3 L
MAZDA 3 2010-2011 L4-2.0 L
MAZDA 3 2010-2012 година L4-2.5 L
MAZDA 3 СПОРТ 2011-2012 Сите Мотор
Mazda 6 2006-2008 L4 2.3 L
Mazda 6 2009-2013 L4 2.5 L
Madza CX-7 2007-2009 L4 2.3 L
Mazda CX-7 2010 L4 2.5 L
MAZDA MX-5 Miata 2006-2009 L4 2.0 L
MAZDA MX-5 2010-2012 година Сите Мотор
Пазарот на ЕУ
Mazda
3 Б.К. 2.0 2003/10-2009/06 1999 кзм, 110 KW, 150 PS
3 Б.К 2.3 ПРАТЕНИЦИ 2006/12-2009/06 2261 кзм, 191 KW, 260 КС
3 БЛ 2.0 MZR 2009/06-2016/12 1999 кзм, 110 KW, 150 PS
3 БЛ 2.0 MZR DISI 2009/06-2016/12 1999 кзм, 111 KW, 151 КС
3 Stufenheck Б.К. 2.0 2004/02-2009/06 1999 кзм, 110 KW, 150 PS
3 Stufenheck BL 2.0 MZR 2009/06-2016/12 1999 кзм, 110 KW, 150 PS
3 Stufenheck BL 2.0 MZR DISI 2009/06-2016/12 1999 кзм, 111 KW, 151 КС
6 GG 2.0 2005/03-2007/08 1999 кзм, 108 KW, 147 КС
6 GG 2.0 2002/06-2007/08 1999 кзм, 104 KW, 141 КС
6 GG 2.3 2002/06-2007/08 2261 кзм, 122 KW, 166 ГЛАСАЧКО место
6 GG 2.3 ПРАТЕНИЦИ Турбо 2005/12-2007/08 2261 кзм, 191 KW, 260 КС
6 GH 2.0 MZR 2010/01-2016/12 1999 кзм, 114 KW, 155 КС
6 GH 2.0 MZR 2007/08-2016/12 1999 кзм, 108 KW, 147 КС
6 Hatchback GG 2.0 2005/03-2007/08 1999 кзм, 108 KW, 147 КС
6 Hatchback GG 2.0 2002/08-2007/08 1999 кзм, 104 KW, 141 КС
6 Hatchback GG 2.3 2002/08-2007/08 2261 кзм, 122 KW, 166 ГЛАСАЧКО место
6 Kombi GH 2.0 MZR 2008/02-2016/12 1999 кзм, 108 KW, 147 КС
6 Kombi GH 2.0 MZR 2010/01-2016/12 1999 кзм, 114 KW, 155 КС
6 Kombi GH 2.5 MZR 2008/02-2016/12 2488 кзм, 125 KW, 170 КС
6 Schragheck GH 2.0 MZR 2007/08-2016/12 1999 кзм, 108 KW, 147 КС
6 Schragheck GH 2.0 MZR 2010/01-2016/12 1999 кзм, 114 KW, 155 КС
6 Schragheck GH 2.5 MZR 2007/08-2016/12 2488 кзм, 125 KW, 170 КС
6 Станица Вагон GY 2.0 2005/03-2007/08 1999 кзм, 108 KW, 147 КС
6 Станица Вагон GY 2.0 2002/08-2007/08 1999 кзм, 104 KW, 141 КС
6 Станица Вагон GY 2.3 2002/08-2007/08 2261 кзм, 122 KW, 166 ГЛАСАЧКО место
6 Станица Вагон GY 2.3 AWD 2002/11-2007/08 2261 кзм, 119 KW, 162 ГЛАСАЧКО место
CX-7 ER 2.3 MZR DISI Турбо 2007/10-2016/12 2261 кзм, 190 KW, 258 КС
MX-5 III NC 2.0 2008/09-2016/12 1999 кзм, 118 KW, 160 КС
Плаќање
Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена.Ако некоја цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.
Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Испорака
Во светот превозот од Кина Пост/HK пост е многу бавно. Просечното време на испорака е околу 40 дена.
Но, ќе мора да почека 50-70days на шопинг сезона и лоши временски услови.
Ако не сте добиле вашите објекти, во рок од 40 работни денови од ние испрати надвор,
ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се обидат да го решат проблемот што е можно поскоро.
Гаранција
1. Секој објект е строго се тестираат пред пратката.
2. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.
Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Повратни информации
Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации, ви благодариме.
Ве молиме не го остави негативен или неутрален повратни информации или спор, овие не може да се реши вашиот проблем,
ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем во кратко време.
Контактирајте со нас
Вашето пребарување се добредојдени тука.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас со Trade Manager,E-mail или јавете ни се.
ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата пораки.

За производот

Осветленост Дел Број:
6M8G-12A366
Бренд Име:
BINGWFPT
Материјал:
Мешавина
Палење Тип:
Посебна Палење
Производителот Дел Број:
6M8G-12A366
Тип:
Затворена Магнетно
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Јапонија

Избор на клиент