HSIC Сосема Нов DEADPOOL Логото Цинк Легура Метални Прстени За Жени Мажи Големина 9 Божиќ Подароци HC11672
Новак - 38 %

HSIC Сосема Нов DEADPOOL Логото Цинк Легура Метални Прстени За Жени Мажи Големина 9 Божиќ Подароци HC11672

Достапно за нарачка
DEN 119.52
DEN 74.00
Достапност:


Почитувани купувачи,
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница и се надевам дека ќе може да има добар шопинг!
HSIC Бренд Марвел Стрип DEADPOOL Логото Цинк Легура Метални Прстени За Жени Мажи Големина 9 Божиќ Подароци HC11672 Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : Цинк Легура Боја : слика боја, Големина : 9 Ширина : 1.5 cm Тежина : 8g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок/Shopping/Центар Пакет се вклучени : 1pcs(Како слика show) Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/Мажи/Тато Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и Овој накит спогодба со еу за животната средина барања.
Ние поддршка Dropshipping и може да се направи нарачка веднаш! BR APPLE&Мона За нас за тоа : Ние сме високи фабрика снабдувач со 6 години искуство на alibaba.Повеќето производи во нашата продавница е во парк. На поголема цел,на подобро најголемиот дел цена,ние може да понуди подобра цена или бесплатен превозот преку експрес за нашите редовни купувачи.Нешто што може да оставите порака,ние ќе ви одговори, сигурно во 12 часот. Работно време : Америка Бразил(GMT-8) : 17 : 30(pm)-2 : 30(сум); Русија(Москва GMT+4) : 5 : 30(сум) -14 : 30(часот) во Англија, Франција(GMT+1) : 2 : 30(сум)-11 : 30(сум) Повратни информации, Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари! Ве молиме контактирајте со нас, прво со било каков проблем ,или прашања пред отворањето спор или напуштање на неутрален или негативен фидбек. Тоа ќе ни биде големо задоволство ако ние може да ви даде возбуден Купување искуство.Ние искрено се надеваме дека можеме да започне долгорочна деловна соработка. Драг пријател, Ние немаме минимум ред и Ние го прифаќаме една цел. Но, ние препорачуваме да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или E-пакет (вклучувајќи земјата : САД, Канада, велика БРИТАНИЈА, Австралија, Франција, руската,Израел,Саудиска,Украина,Норвешка и Бразил) ако ви треба предмети ugently и треба следење на број. ве молиме да плаќаат за превозот линк :

За производот

Прстен Големина:
19
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
15mm
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Панк
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Скелетот
Број На Модел На:
HC11672
Функција:
Период Tracker,Фитнес Тракер,Расположение Tracker,Спиење Tracker,Порака За Потсетување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Повод:
Патување,одбележат,Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Материјал:
Цинк Легура
Производ Тежина:
8G
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Големина на:
9
Еколошки Стандард:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
is_customized:
Yes
Метал Печат:
метални легури
Следење на информации:
>7 USD со следење на број

Избор на клиент