10мм Природни Кварцен Кристал Рок Камења, Камења Круг Spacer Лабава Монистра 15 Накит Дизајн 5 Насоки/Пакет
Новак - 13 %

10мм Природни Кварцен Кристал Рок Камења, Камења Круг Spacer Лабава Монистра 15 Накит Дизајн 5 Насоки/Пакет

Достапно за нарачка
DEN 1603.20
DEN 1395.00
Достапност:

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се Изразат Испорака за Слободни , ви благодарам многу 10мм Природни Кварцен Кристал Рок Камења, Камен Круг Spacer Лабава Монистра 15" Накит Дизајн 5 Насоки/Пакет Облик : Мазна Круг Големина : 10мм Продажба Quantit y : 5 Насоки/Pack (10% попуст за нарачка на 2 Пакети или повеќе) Влакно Должина : 16" Инчи 10мм Околу 37~39 Pcs Монистра Секое Влакно Материјал : Gemstones Gemstones : Кварцен Кристал Рок Боја : Јасно Состојба : Нова ПРЕВОЗОТ
***Сите цел ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата се расчисти*** ***потребни се 10~20 работни дена за да се добие доставени за стандард превозот, тоа е бесплатен за сите земји*** ***На забрзана испорака нормално трае 5~7 работни дена да бидат доставени, цената варира за различни земји*** ***ве Молиме оставете малку доцнење со пост пред и после државни празници на Двете страни, на пример Божиќ, Нова Година, Кинеската Нова Година.*** ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Сите предмети се проверуваат пред да се испрати за да се обезбеди тоа е во совршена состојба, но сепак за вашиот мир на умот, доколку не е прифатлива причина, ние го прифаќаме да се врати за наплата барање, ве молиме имајте на ум дека купувачот плаќа за враќање превозот цена. ПОВРАТНИ информации ве Молиме оставете 5 Ѕвезди позитивни повратни информации кога ќе ја примите вашата цел. Вашите 5 Ѕвезди позитивни повратни информации е многу важно за нас што нè прави продолжам со усовршување. Пред да замине било 1~4 Ѕвезди неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте ме и ми даде можност да го реши вашиот проблем и да те направи среќен клиент

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JSdelighted
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
50g
Број На Модел На:
CrystalQuartzRock10m
is_customized:
Yes
Камен:
кварцен кристал рок
Објектот Дијаметар:
10mm
Надворешниот Дијаметар:
10mm

Избор на клиент