МНОГУ ОД 60 КОМПЈУТЕРИ Слободни Shippment Тело Пирсинг на Тело Накит - Уво Приклучоци Уво Месо Тунели Поставува Earlets 10мм-20mm
Новак - 5 %

МНОГУ ОД 60 КОМПЈУТЕРИ Слободни Shippment Тело Пирсинг на Тело Накит - Уво Приклучоци Уво Месо Тунели Поставува Earlets 10мм-20mm

Достапно за нарачка
DEN 1199.52
DEN 1140.00
Достапност:


Телото Накит
Уво Тунелот Приклучокот,Уво Tapers
1, Мода тело накит, Телото накит, пирсинг на тело накит
2,Нови Пристигна Уво Приклучоци Уво Tapers
3, Материјал : Акрилик
4, Големина : 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm(6sizes)
5, Тип : уво приклучокот,уво проширувач,Earring,Уво Studs,
Ќе добиете 60pcs=30pairs како погоре фотографии покажува
Методи За Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам
e Чек ќе се одржуваат се додека не се расчисти (нормално трае две недели, додека се расчисти исплата преку Alipay systen,pls проверете со Alipay на очекуваниот прием датум).
Превозот и ракувањето ние превозот за сите земји. Бесплатен превозот преку HK Пост Воздух Mail и Кина пост воздух mail. За други изразат преку UPS/ Федекс/ТНТ/ЕМС . Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот TM адреса, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за Trade Manager пред да конкурираат. Превозот
1 . кина пост воздух mail стандардната вредност под $200.00
2.EMS,DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ за вредност над $200.00 време на Испорака
3-8 работни дена од UPS-от,DHL, Fedex, ТНТ.
8-12 работни дена од EMS
15-25 работни дена од кина пост воздух mail
Враќање
Политика
Ако сте незадоволни со објектот,ве молиме контактирајте со нас за наплата или повторно да ја прати.
купувачот се плати за враќање поштарина на состојба се врати во состојба звук
Даноци И Давачки
.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање /купување
Вид Забелешка
Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прв
ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.
Однапред ви благодариме за вашето трпение.
Повратни информации
1. Нашиот систем автоматски се враќа повратни информации откако ќе се остави за нас
2 Со цел да ви обезбедиме подобра услуга, ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Повратни информации е
нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобар
решение. (Тоа е невозможно да се недостаток на евалуација во нови Aliexpress политика, затоа што, ние, исто така,
се сметаат за НЕУТРАЛНИ повратни информации како НЕГАТИВЕН фидбек .

За производот

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Скелетот
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Метали Тип:
Никој
боја:
погледнете фотографии
Накит Тип:
Телото Накит
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија
Накит Главен Материјал:
Акрилик, Смола, Lucite
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes

Избор на клиент