CNSPEED Универзален Автомобил 12V дизел петро бензин електрична гориво пумпа за гориво снабдување со низок притисок електрична гориво пумпа HEP-02A гориво пумпа
Новак - 25 %

CNSPEED Универзален Автомобил 12V дизел петро бензин електрична гориво пумпа за гориво снабдување со низок притисок електрична

Достапно за нарачка
DEN 346.08
DEN 260.00
Достапност:


Универзален Автомобил 12 V дизел петро бензин електрична гориво пумпа за гориво снабдување со низок притисок електрична гориво пумпа HEP-02 A гориво пумпа видови
Опис На Производот : Состојба : 100% Нови. Професионалната инсталација е Препорачливо. Висок квалитет и компактен пренослив дизајн. Примена : Идеален за Земјоделство, АТВ, Автомобилската, Комерцијални, Изградба на Растенијата, Индустриски, Морски & Моторни Циклуси Користење на Дизел/Бензин Мотори. Спецификации : Модел : HEP-02 A Струја : 1.3 На Текови : 120(L/h Притисок : 0.04~0.045 (mpa) Влезен Напон : 12 Volt Излез Притисок : 3-6 PSI Output Volume : 18-21 GPH Влезот и Излезот дијаметар : 8mm Пакет : 1 x 12 V Гориво Пумпа

За производот

Специјални Функции:
ПУМПА ЗА ГОРИВО
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Објектот Тежина:
0.5
Производителот Дел Број:
HEP-02A гориво пумпа
Другиот Дел Број:
електрична пумпа за гориво
Објектот Ширина:
10
Бренд Име:
CNSPEED
Поставување на Возило:
електрична пумпа за гориво
Објектот Висина:
5
Земја/Регион на Производство:
CN
Објектот Должина:
16
Осветленост Дел Број:
HEP-02A
Зафатнина:
1.0-2.0
Нема. на Цилиндри:
4 Cylinde
Материјал Тип:
Метал
Година:
1988-1998

Избор на клиент