Автомобил Стил Главата Светилка Предниот Браник Светлата Прстен Трим Покритие За Nissan Juke 2010-2014 Abs Хром Авто Додатоци 2 парчиња по поставување
Новак - 8 %

Автомобил Стил Главата Светилка Предниот Браник Светлата Прстен Трим Покритие За Nissan Juke 2010-2014 Abs Хром Авто Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 767.04
DEN 706.00
Достапност:

ве молиме не го перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа,така што може да биде најдобриот бонд сила.
Како да се врати?
Ние прифаќаме да се врати оваа точка ако не ви се допаѓа тоа откако ќе го добие.ве молиме топлина на селотејп под точка за да се Зголеми stickiness ако имате топла фен за коса.2 компјутери по поставување
2.тоа е одговара за обратно juke
4. Овие трошоци се на купувачот одговорност. (на ленти погодени од времето на температурата)
Ако не сте сигурни да се држи добро од себе, ние препорачуваме да се побара од искусни луѓе или техничари да ви помогне,или се чувствуваат слободни да не контактирате за помош.Ние ќе рефундирање на ЦЕЛОСНА исплата wiht НИКАКВО оправдување ако оваа ставка може да не се користи добро, но ве молиме опишете зошто тоа не е се користи и со фото и видео прво.
Како да го инсталирате овој објект?
1.Чистење на површината на Инсталација позиција за да се осигурате дека таа е чиста и без масло, масти и восок и така натаму.
Добредојдовте на нашата продавница. можете да ги пратите овој превозот број во 3-5 работни дена подоцна во Кина Пост веб-сајт.
Повратни информации
Би можеле да ни дадете добар фидбек и Целосна 5 ѕвезди за опис,превозот,комуникација ако не сте задоволни. Но, треба да се плати превозот цена кога ќе го испрати назад. Многу и многу злато и сребро стандард купувачи купите многу различни елементи од нашата продавница и ги продаваат во нивните земји.лесно да се инсталира. Со нетрпение очекувам да соработка со вас наскоро.
За Давачки и Царинење Такси
Како што знаете,на царинските давачки и данок треба да се плаќа за секоја предмети ако објектот е отворен и се прегледуваат од страна на царината во вашата земја. Ние сме среќни да го направи додека не сте задоволни.местото на објектот на точната позиција внимателно,да го Залепите во часовникот,притиснете го за да се обезбеди добра адхезија.Изработен од abs хром
3.
Како да се Платат?
1. Ако ви се најде, ако не можете да ги пратите овој превозот број во пост веб-сајтот на вашата земја, можеби поштата не испратите превозот информации на веб-сајт или тоа е одложен за да го испратите,но тоа се уште е на превозот сега.
Ако стварта е оштетена,скршени и не можат да се користат и,ве молиме контактирајте со нас одеднаш, тогаш ние ќе рефундирање на вашите плаќање или испраќање на нови една за вас, ако ви се допаѓа. Нашата цена не вклучува Давачки, Вредност Даноци, Царинење Такси и други давачки. Можете исто така да ги пратите овој превозот број во Пост веб-сајтот на вашата земја по оваа точка ја остави кина царината.
Како да се вратат?
1.
Како да се достави?
Ние само бродот на објектот на адреса на aliexpress.
Автомобил стил главата светилка предниот браник светлата прстен трим покритие за Nissan Juke 2010 2011 2012 2013 abs хром авто додатоци 1pc
Опис :
1.
Како да се песна?
Ние ќе им понуди на превозот број за вас, откако ќе го испрати предметот до вас. Ако сакате да ни испратите друга адреса, ве молиме промени точна адреса во aliexpress пред да плаќаат. Тоа не е проблем.1 година гаранција. Нашето враќање адресата е напишана на aliexpress, па ве молиме да го испрати назад до нашата точна адреса. ние можеме да понудиме добар квалитет и одлична услуга и да ви помогне да заштедите на трошоците.професионален дизајн, трговија на големо за извоз. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака.Ние ќе рефундирање на ЦЕЛОСНА исплата со ОПРАВДУВАЊЕ ако не можете да добиете оваа точка на крајот.

За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Тип:
Лепак Налепница
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Материјал Тип:
ABS
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Бренд Име:
MyHung
Име На Модел:
1297
Налепница Сместување:
Целото Тело
категорија:
Автомобил Стил Главата Светилка Предниот Браник Светлата Прстен Трим Залив

Избор на клиент