Затемнување на Луксузен Модел Завеси За дневната Соба/Спалната соба Tulle Дебели Завеси Подготвени Направи Пурпурна/Brown/беж Прозорец Третман
Новак - 38 %

Затемнување на Луксузен Модел Завеси За дневната Соба/Спалната соба Tulle Дебели Завеси Подготвени Направи Пурпурна/Brown/беж

Достапно за нарачка
DEN 1444.32
DEN 896.00
Достапност:


Завесата На Упатство За Купување :
1. Цената вклучува 1 парче ( 1 панел ) .
2. Доколку големината не е погодна за вас, ве молиме контактирајте со нас.Ние прифаќаме C ustom-направи цел . Нашата работилница ќе го направи завеси токму како ваша мерка.
3. Топ стил може да се прилагоди ,премногу. 4. Ако ви треба исти навлаки или маса крпа , ве молиме контактирајте со нас слободно.
Боја Број 1 :
Боја Број 2 :
Боја Број 3 :
Боја Бр 4 :
Боја Бр 5 :

За производот

Големина:
100 cm W X 215 cm H, 150 cm W X 250 cm H, 150 cm W X 275 cm H, 213 cm W X 260 cm H, 250 cm W X 250 cm H
Обработка:
Кука, Род Џеб, Се Повлече Pleated Лента, Grommet Врвот
Локација:
прозорецот
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Бренд Име:
bIgmUm
Број На Модел На:
MJ2016316
Тип:
Општи Pleat
Формат:
јаже
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Шаблон Тип:
Шарени
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Шема:
Печатени
Стил:
Европски и Американски Стил
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал:
100% Полиестер

Избор на клиент