Мало Мали 10ml Мраз Стакло се Тркалаат на Шишиња Празни Козметички Парфем Контејнери Суштината Масло за Пакување во Шишиња Бесплатен Превозот

Мало Мали 10ml Мраз Стакло се Тркалаат на Шишиња Празни Козметички Парфем Контејнери Суштината Масло за Пакување во Шишиња Бесплатен

Достапно за нарачка
DEN 1823.52
Достапност:


Опис На Производот
Материјал : стакло
Капацитет : 10ml
Употреба : Да се спакуваат парфем,етерични масла и така натаму,
шишето е не-токсични,висок квалитет.
Слики покажуваат

За производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
10ml
Број На Модел На:
10ml

Избор на клиент