Лето Нови Мажите 3d Печатење Кратки Ракави Памук Маица Серхио Рамос Печатени Т кошула Мажите Плус Големина Tee Кошула Homme XS-XXL A1333

Лето Нови Мажите 3d Печатење Кратки Ракави Памук Маица Серхио Рамос Печатени Т кошула Мажите Плус Големина Tee Кошула Homme XS-XXL

Достапно за нарачка
DEN 719.52
Достапност:


Големина Информации
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
Информации За Производот

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Mairuker
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
редовни ракав
Главен Материјал:
100% Памук
боја:
црна, сива,црвена, армија зелено, сино, сино небо
Големина:
XS,S,M,L,XL,XXL
Стил:
повик,мода, рекреација
Погоден Сезона:
секоја сезона
featuer 1:
Хип Хоп
featuer 2:
Фитнес
featuer 3:
3d т кошула
featuer 4:
компресија кошула
featuer 5:
тимот мистика

Избор на клиент