1pcs Мода Накит Ѓердан Антички Сребрен Тон Голем Шарм Месечината Лице / Triskele Triskelion Долго Велур Кожа Ѓердан

1pcs Мода Накит Ѓердан Антички Сребрен Тон Голем Шарм Месечината Лице / Triskele Triskelion Долго Велур Кожа Ѓердан

Достапно за нарачка
DEN 97.92
Достапност:

1pcs Мода Накит Ѓердан Антички Сребрен Тон Голем Шарм Месечината Лице / Triskele Triskelion Долго Велур Кожа Ѓердан
Количина : 1pcs
Боја : Антички Сребрен Синџир Должина : 95cm Долго
Материјал : Цинк Легура
Состојба ;100% Сосема Нов
Конверзија ;1 инч = 25.4 mm 1 mm = 0.0393 инчен

За производот

Должина:
95cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
FDZ
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LEZAM
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Компатибилност:
NO
Функција:
NO
Количина:
1pcs

Избор на клиент