Брз 1/4 Tripod Топката Главата Ballhead за LED Светло во Видео / LCD Монитор
Новак - 8 %

Брз 1/4 Tripod Топката Главата Ballhead за LED Светло во Видео / LCD Монитор

Достапно за нарачка
DEN 401.28
DEN 369.00
Достапност:

Брз 1/4" Tripod Топката Главата Ballhead за LED Светло во Видео / LCD Монитор

За производот

Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
хари добро

Избор на клиент