10pcs многу 4MB Мемориската Картичка N за GC за GameCube
Новак - 7 %

10pcs многу 4MB Мемориската Картичка N за GC за GameCube

Достапно за нарачка
DEN 1295.52
DEN 1205.00
Достапност:

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние брод на цел превозот адреса САМО. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме погледнете го "Help Center"
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве молиме наведете вашата цел број во сите комуникации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
За Нас
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Гаранција & Одржување
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние не бродот на викенд или државни празници.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Промоции
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, ве молиме изберете јазик, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! Добредојдовте на најголемиот дел цел, квалитетот е загарантирана, цената има предности!
Поврзани Производи Производ Слика
10pcs многу 4 MB Мемориската Картичка за GC за Game Cube
Опис На Производот
100% сосема нов Висок квалитет со Голема брзина и ефикасен, Лесен за употреба Капацитет : 4 MB Компатибилен со N-G-C Трети лица производ
Пакување На Содржина
10pcs × Мемориската Картичка за Плаќање
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас преку "Trade Manager" или "понуда порака".

За производот

Nintendo Модел:
Nintendo GameCube
Бренд Име:
xunbeifang
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Број На Модел На:
GNI04901
Важат за:
за GameCube
Капацитетот На Меморијата:
4MB

Избор на клиент