Безжична Mach3 MPG Pendant Handwheel за CNC Mac.Мах 3, 4 оска USB рачни единица Индустриски далечинска контрола

Безжична Mach3 MPG Pendant Handwheel за CNC Mac.Мах 3, 4 оска USB рачни единица Индустриски далечинска контрола

Достапно за нарачка
DEN 6144.48
Достапност:


1pc Безжична Mach3 MPG Pendant Handwheel за CNC
Mac.Мах 3, 4 оска USB рачни единица Индустриски далечинска контрола
Напомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува
Опис
производот број : FC461
Канал на комуникација : ISM/ 433 MHZ
Напојување : Две AA алкални батерии
Енкодер : 100 PPR
На копче со број : 13pcs
Максималниот број на окно : 4pcs
Пренос на моќ : 10 DB
материјал : ABS и КОМПЈУТЕР материјал
Безжичен пренос на далечина : Бариера слободни 40 m
Прифати чувствителност : -98 DB
Со англискиот јазик прирачник : да

За производот

Стил:
Други
Материјал:
Други
Број На Модел На:
WHB04B-4
Број На Производ:
FC461
Канал На Комуникација:
ISM 433MHZ
Напојување:
2 парчиња AA алкални батерии
со англиски Упатство:
Yes
Енкодерот:
100PPR
На копче со број:
13pcs
Максималниот број на окно:
4pcs
Безжичен пренос на далечина:
Бариера-слободен 40 m
Пренос на моќ:
10 DB
Материјал:
ABS и КОМПЈУТЕР материјал

Избор на клиент